• Škoda za slab začetek tekme

1.SKL kadetinje 2.del, skupina 1C

30.01.2016 ob 11:15, Športna dvorana ŠRC Ježica, sodnika: Grega Narobe in Jure Lesar

PANTER ILIRIJA: ŽKK POMURJE   47: 35

Rezultat po četrtinah: (18:2, 12:5, 8:14, 9:14)

Igralke in strelke Žkk Pomurja:

Kiara Marinič, Anja Zamuda , Nina Domjan, Bruna Čeh, Urša Sever, Lucija Cor, Lucija Kadiš, Eneja Šoštarec

Komentar tekme Nina Domjan:

Ekipa kadetinj se je danes odpravila v Ljubljano, kjer smo odigrale tekmo proti nasprotnicam iz Ilirije. Še vedno okrnjena ekipa zaradi poškodb, smo tekmo začele le z osmimi igralkami, kar se je poznalo tudi pri naši igri. Nezbranost, predvsem pa utrujenost, sta botrovali nervoznemu prvem polčasu, ki smo ga začele zelo slabo in posledično naredile preveč osnovnih napak. Kljub slabemu začetku pa smo se zbrale, pokazale več želje in se približale domačinkam v zadnjih dveh četrtinah, kar nam je dalo velik zagon. Za zmago je zmanjkalo nekoliko časa, lahko pa rečemo “slab začetek, dober konec” saj smo tekmo zaključile zelo dobro in dokazale da znamo odigrati lepo, tudi v manjši zasedbi. Kljub porazu, moramo pohvaliti moramo mlajše igralke, ki so danes nosile precejšnje breme in so se zoperstavile proti precej bolj izkušenim nasprotnicam. Na napakah se učimo, tako da vzamemo tekmo kot dobro izkušnjo in se osredotočimo na boljšo igro skozi celotno tekmo v prihodnje.

Share on Facebook
  • Starejše pionirke razbile Domžale

1. SKL,  U15

24.01.2016 ob 1:00, Športna dvorana OŠ Venclja Perka v Domžalah, sodnika: Nejc Resnik in Jure Jenko

DOMŽALE: ŽKK POMURJE 37: 79

Rezultat po četrtinah: (5:23, 17:19, 12:19, 3:18)

Igralke in strelke Žkk Pomurje:

Blaža Čeh 23 (2/5 in 1×3), Kiara Marinič 19 (3/6), Aneja Stojko 9 (4/4 in 1×3), Eneja Šoštarec 9 (1/1), Bruna Čeh 8 (0/3), Urša Sever 6 (4/6), Lucija Cor 5 (1/4)

Starejše pionirke so v Domžalah začele odločno, z agresivno obrambo so popolnoma razorožile svoje nasprotnice in si s hitrimi protinapadi priigrale visoko prednost že po prvi četrtini. Domačinke našim dekletom niso bile kos v nobenem elementu košarkarske igre, tako da je visoka zmaga popolnoma zaslužena. Dekletom za pristop in pokazano skozi celotno srečanje iskrene čestitke.