Odlična predstava kadetinj

1.SKL kadetinje 2.del, skupina 1C

09.02.2016 ob 17:00, Športna dvorana OŠ1 M. Sobota, sodnika: Nino Pirtovšek in Drago Kuster

ŽKK POMURJE: JEŽICA A   42: 16

Rezultat po četrtinah: (12:6, 14:1, 10:2, 6:7)

Igralke in strelke Žkk Pomurja:

Kiara Marinič 18, Bruna Čeh 8, Anja Zamuda 7, Tara Tratnjek 5, Urša Sever 4, Nina Domjan, Lucija Cor, Lucija Kadiš, Alja Roudi, Eneja Šoštarec

Skozi celotno sezono ekipo kadetinj pestijo poškodbe igralk, v zadnjem času pa so ekipo dodatno razredčile bolezni. Kljub vsem težavam pa so na tej tekmi dekleta pokazala eno najboljših predstav v prvenstvu. Po nekoliko nervoznem začetku, ko so gostje povedle s 4:0 in po minuti odmora je igrala samo ena ekipa, ekipa domačink. Izredno dobra obramba, kjer so garale vse igralke na igrišču je popolnoma razorožila ekipo Ježice, posledično pa je stekla tudi igra v napadu. Prednost se je višala iz minute v minuto, tako da je na polčasu znašala 19 točk razlike. V tako visokem ritmu so domačinke nadaljevale in se več kot zasluženo veselile lepe zmage. Za prikazano iskrene čestitke igralkam in trenerju.