Odlična predstava in zmaga kadetinj

1.SKL kadetinje 2.del, skupina 1C

08.03.2016 ob 17:00, Športna dvorana OŠ1 M. Sobota, sodnika: Niko Senekovič in Marko Šket

ŽKK POMURJE: PANTER ILIRIJA   50: 43

Rezultat po četrtinah: (17:12, 3:7, 22:13, 8:11)

Igralke in strelke Žkk Pomurja:

Anja Zamuda 15 (3/12), Bruna Čeh 14, Lucija Kadiš 9 (5/8), Kiara Marinič 7 (1/6), Tara Tratnjek 5 (1/2), Nina Domjan, Urša Sever, Lucija Cor, Alja Roudi, Eneja Šoštarec

V eni najlepših predstvah v letošnji sezoni so kadetinje, ki zaradi poškodb še vedno nastopajo z oslabljeno ekipo, premagale dobro ekipo Ilirije. V borbeni in lepi predstavi so domačinke že na začetku prevzela vajeti igre v svoje roke, skozi celotni prvi polčas držale rahlo prednost, ki pa so jo gostje tik pred polčasom ymanjšale na samo eno točko. Temu ni botrovala slabša igra domačink, ampak neuspešno izvajanje prostih metov. Skupaj so jih domačinke zgrešile kar osemnajst (18!). V začetku drugega dela pa še boljša predstava kot v prvem delu in prednost se je večala. Zmaga domačink ni bila ogrožena v nobenem trenutku, so pa gostje nekoliko zmanjšale prednost domačink. Čestitke ekipi za prikazano, verjamemo pa, da bo ekipa s pravilnim pristopom in borbenostjo še napredovala.