Suverena in visoka zmaga starejših pionirk

1. SKL, U15

19.03.2017 ob 09:00, Športna dvorana OŠ 1 Murska Sobota, sodnika: Tilen Trajbar in Marko Irgolič

ŽKK POMURJE: INES TABOR ŽIRI  61:38

(17:5, 21:7, 15:13, 8:13)

Strelke in igralke Žkk Pomurje:

Blaža Čeh 20, Mia Žekš 16, Bruna Čeh 8, Aneja Stojko 5, Ana Lukač 4, Alja Toplak 4, Staša Horvat 3, Lucija Cor 1, Lana Vidovič, Eva Maučec, Tina Fartek, Eva Madjar

Tudi na prvi domači tekmi tretjega dela tekmovanja, so starejše pionirke zabeležile lepo in prepričljivo zmago. Z dobro igro v obrambi in natančno v napadu so takoj na začetku srečanja prevzele pobudo in si do polčasa nabrale visoko prednost.

V nadaljevanju so lepo minutažo izkoristila vsa dekleta in vsaka je dodala svoj del k zanesljivi zmagi.

Ekipa v igri lepo napreduje in glede na dejstvo da smo ena najmlajših ekip smo lahko optimistični tudi v prihodnje. Vse bolj se pa kaže, da sta sezono obeležila nerazumljiva delitev skupin s strani Kzs in pa sodniška kraja sodnika Močnika na tekmi proti Celju. Vsekakor bo tudi sedmo mesto v državi lep uspeh za mlado ekipo in čestitke za prikazano.