Drugo mesto članic v Čakovcu

27.05.2017 ob 12:00, Športna dvorana Ivanovec pri Čakovcu

VINDI VARAŽDIN: ŽKK POMURJE   51 : 39

(8:7, 7:20, 10:11, 14:13)

Strelke in igralke Žkk Pomurje: Nina Domjan  13 (3:5), Tara Tratnjek  10, Bruna Čeh  4, Natalija Rebrica  4, Kiara Marinič  3 (3:6),  Lucija Cör 2, Urša Sever

RADOST ČAKOVEC: ŽKK POMURJE   60 : 63

(8:10, 17:14, 15:8, 23:28)

Strelke in igralke Žkk Pomurje: Nina Domjan  24 (1:1, 1×3), Kiara Marinič  10 (2:3), Tara Tratnjek  9 (2:4, 1×3), Natalija Rebrica  7 (1:2),  Bruna Čeh  6, Urša Sever  3 (1×3), Lucija Cör 3 (1×3)

 

Komentar turnirja trener Slavko Domjan:

Naša članska ekipa je nastopila na prijateljskem turnirju, ki ga je organiziral ŽKK Radost iz Čakovca. Ob domači in naši članski vrsti je nastopila še ekipa ŽKK Vindi iz Varaždina.

Odigrani srečanji sta nam služili kot koristno podaljšanje tekmovalnih aktivnosti pred mesecem zaključene tekmovalne sezone 2016/17, čeprav smo zaradi službeni in šolskih obveznosti nastopili brez Alje Samec, Maše Črnko, Viktorije Slivnjek ter Alje Roudi. Hkrati smo obe srečanji izkoristili za izdaten test mlajših igralk, ki so v pretekli sezoni sicer že nastopale v članski vrsti vendar s skromnejšo minutažo.

Na obeh srečanjih so dekleta pokazala solidno predstavo, vendar je bila opazna neuigranost kot posledica prej omenjenega testa mlajših. Borbenosti in določenega tehničnega znanja dekletom ne gre oporekati, je pa bilo v igri ob nekaj zelo dobro izpeljanih napadih tudi precej začetniških napak. Ob sicer skromni zasedbi osmih igralk smo v drugem srečanju morali »prebroditi« še poškodbi Natalije in Tare, zato moramo biti ob enem porazu in zmagi z drugim mesto povsem zadovoljni.

Gostitelju ŽKK Radost se iskreno zahvaljujemo za povabilo ter prijazen sprejem in hkrati čestitamo za odlično izpeljan turnir.