Še tretja zmaga v tretji tekmi

09.11.2017 ob 17:00, Športna dvorana OŠ1, sodnika Smiljan Kereži in Tilen Trajbar

ŽKK POMURJE: MARIBOR  66 : 31

(19:2, 20:12, 15:8, 12:9)

Strelke in igralke Žkk Pomurje: Mia Žekš 17, Blaža Čeh 16, Aneja Stojko 16, Ana Lukač 6, Alja Toplak 4, Živa Rituper 3, Tina Fartek 2, Staša Horvat 2, Eva Madjar, Lana Vidovič, Neža Lukač

Čeprav so tekme teh dveh nasprotnikov vedno veljale za derbi srečanja, pa je že prva tekma v Mariboru bila igra mačke in miši. Isto je bilo tudi na srečanju v domači dvorani. Po nekoliko nezbranem začetku in po trenerjevi minuti odmora po nekaj minutah, je igra stekla in tudi tokrat samo v eno smer. V tekmi z veliko menjavami so dekleta izkoristila svoje minute in na koncu zasluženo in brez preveč napora premagale nemočno ekipo Maribora.

Že v nedeljo čaka našo ekipo še srečanje z ekipo Konjic, s katero bomo končali igranje prvega kroga. Upamo da neporaženi!