Prvi poraz v letošnji sezoni

26.11.2017 ob 10:00, Športna dvorana Slovenske Konjice, sodnika Blaž Horvat in Simon Frangež

KONJICE: ŽKK POMURJE  53 : 49

(13:11, 16:5, 12:20, 12:13)

Strelke in igralke Žkk Pomurje: Blaža Čeh 25, Aneja Stojko 10, Mia Žekš 7, Staša Horvat 4, Ana Lukač 3, Tina Fartek, Živa Rituper, Eva Madjar, Zoja Slavic, Lana Vidovič

Na zelo neugodnem gostovanju v Konjicah našim starejšim pionirkam danes ni bila naklonjena niti dnevna forma, niti športna sreča. Obilica zdravstvenih težav je že na začetku v našo igro vnesla nemir, borbene in agresivne domačinke pa so znale kaznovati vsako našo napako, tako da smo v polčasu zaostajali za visokih trinajst točk. V drugem polčasu bistveno boljša slika, kjer smo kljub osebnim napakam domačinke dohiteli, tudi povedli, vendar pa je na koncu zmanjkalo tudi nekaj športne sreče, tako da so se domačinke veselile zaslužene zmage. V nadaljevanju prvenstva bo potrebna še večja zbranost in odločna igra.