Nepričakovan poraz mladink

1. SKL VZHOD za mladinke

20.12.2013 ob 17:30, dvorana OŠ Mirana Jarca, Črnomelj, sodnika: Bojan Majerle in Anže Matoh

ČRNOMELJ : ŽKK POMURJE 53:50

rezultat po četrtinah: (12:16, 10:11, 14:17, 17:6)

strelke za ŽKK Pomurje: Ana Ambruš 2 (2/2), Viktorija Slivnjek, Tina Štihec, Urša Pirš 4, Tina Cvijanovič 17 (1×3 in 2/12), Urška Juteršnik, Ajda Pejčič, Melani Dolgov 8 (4/8), Nuša Šuklar 5 (1/2), Natalija Rebrica 14 (4/9)

Komentar tekme kapetanka Natalija Rebrica:

Mladinke smo bile na gostovanju v Ćrnomlju z zelo okrnjeno postavo, saj smo imele samo eno menjavo. Čeprav smo doma zmagale s precejšnjo razliko, se nam tokrat ni izšlo po dogovorjenih načrtih. Nasprotni ekipi smo pustili da so vodile tempo igre, v katerega se nikakor nismo uspele vključiti, tako da smo  skozi tekmo vodile le z majhno razliko. V tretji četrtini smo uspele narediti precejšnjo razliko, vendar smo se v zadnji četrtini zopet izgubile in pustile v božičnem duhu igralkam, da zmagajo tekmo po dolgem času. Seveda pa smo pokazale to, kar je v športu pomembno; vztrajati, tudi če nisi v popolni postavi.